Home » Новини » Архів новин 2018

Архів новин 2018

Шановні студенти, магістри, аспіранти та викладачі іноземних мов!

Запрошуємо вас взяти участь у XІV Міжнародному форумі студентів та молодих учених

«Розширюючи обрії»,

який відбудеться 11-12 квітня 2019 року за адресою: 49005, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», кафедра іноземних мов.

Інформаційний лист можна завантажити за посиланням.

*

Вітаємо колег з отриманням дипломів!

Вітаємо викладачів кафедри авіаційної англійської мови Васюкович Оксану Миколаївну і Бистрову Богдану Василівну з отриманням дипломів кандидатів педагогічних наук! Дипломи вручила доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна, голова Спеціалізованої ради Лук’янова Лариса Борисівна, яка привітала колег та побажала їм подальших успіхів і наукових досягнень.

* 22-24 листопада 2018 року у рамках проекту “English for Universities” викладачі кафедри авіаційної англійської мови взяли участь у cимпозіумі, організованому для керівного складу кафедр іноземних мов професійного спрямування провідних технічних університетів України “Symposium on excellence in internationalisation and ESP in higher education”. Подробиці за посиланням.* Професор кафедри Першукова Оксана взяла участь у навчальному тренінгу «Керівництво та управління програмами з багатомовної освіти», що відбувся 5-8 листопада 2018 р. в м. Київ в готелі «Mercure Kyiv Congress», вул.В.Гетьмана, 6. Подробиці за посиланням.* 31 жовтня на базі кафедри авіаційної англійської мови відбувся науково-методичний семінар присвячений проблемам англомовної підготовки студентів різних спеціальностей. Особливу увагу було приділено таким аспектам викладання англійської мови для спеціальних цілей як мотиваціїї студентів, навчання грамматики враховуючи спеціальність студента та особливостям планування практичного заняття враховуючи потреби студентів. Подробиці за посиланням.*IELTS General Pretesting + master-klass Кафедра авіаційної англійської мови як партнер Авторизованого платинового екзаменаційного центру Cambridge English Language Assessment Oxford Klass запрошує всіх бажаючих 28 жовтня о 10.00 на майстер-клас з підготовки до IELTS General, який включатиме написання пробного екзамену IELTS General (Pretesting). Для учасників буде повністю змодельовано екзаменаційні умови та запропоновано пройти всі письмові частини (читання, письмо та аудіювання) найпопулярнішого тесту з англійської мови. Подробиці за посиланням.

*

11 – 13 жовтня старший викладач кафедри Король Лілія Павлівна взяла участь в науково-методичному семінарі “Підвищення кваліфікації викладачів ВНЗ України з оцінювання англійської мови для спеціальних цілей”, який був організований на базі кафедри іноземних мов Інституту бізнес-технологій “УАБС”                   
Сумського державного університету під егідою EALTA (European Association for Language Testing and Assessment). Подробиці за посиланням.

*

10 жовтня 2018 року  викладачі кафедри авіаційної англійської мови НН ІАЕТ Васюкович Оксана Миколаївна та Зелінська Наталя Сергіївна організували та провели навчальну екскурсію для студентів 2-го та 3-го курсів (групи: 211 спеціальності 272 «Авіаційний транспорт»; 309 та 310 спеціальності «Авіоніка») навчально-наукового інституту аеронавігації, електроніки та телекомунікацій (НН ІАЕТ) НАУ на ХI Міжнародний авіакосмічний салон «АВІАСВІТ – ХХІ». Подробиці за посиланням

*

В липні 2018  викладачі кафедри авіаційної англійської мови НН ІАЕТ Зелінська Наталія Сергіївна, Король Лілія Павлівна та Немлій Людмила Сергіївна взяли участь у Школі підвищення кваліфікації викладачів, Частина 2 в рамках проекту Англійська мова для університетів від Британської ради та отримали відповідний сертифікат. Подробиці за посиланням.

*

4 липня 2018 року старші викладачі кафедри авіаційної англійської мови Бистрова Богдана Василівна та Васюкович Оксана Миколаївна успішно захистили дисертаційні дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Подробиці за посиланням.

*

22.06.2018 в 11.313 ауд. на базі кафедри авіаційної англійської мови відбувся семінар “Інноваційні педагогічні технології навчання англійської мови для спеціальних цілей у вищих навчальних закладах”. Подробиці за посиланням.

*

В понеділок 18.06.2018 в 15.00 відбудеться засідання кафедри авіаційної англійської мови по розгляду кандидатур на вакантні посади професора, доцента та викладача кафедри.

*

16 травня 2018 р.  на базі кафедри авіаційної англійської мови було проведено пробне тестування на одержання Сертифікату Cambridge English. Подробиці ТУТ.

*

Міжнародну наукову Інтернет конференцію ВИЩА ОСВІТА:  УДОСКОНАЛЕННЯ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ завершено, йде підготовка  матерілаів до друку. Кафедра авіаційної англійської мови щиро дякує всім за участь!

*

4 квітня на базі кафедри відбулося засідання секції “Англійська мова в авіації”  ХVІІI Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”. ПОДРОБИЦІ ТУТ.

*

Кафедра авіаційної англійської мови запрошує до участі в Міжнародній Інтернет-конференції! Подробиці ТУТ.

*

З 19 по 24 лютого старший викладач кафедри авіаційної англійської мови НН ІАЕТ Король Лілія Павлівна взяла участь у Школі підвищення кваліфікації викладачів в рамках проекту Англійська мова для університетів від Британської ради та отримала відповідний сертифікат. Подробиці за посиланням.

*

12 лютого викладачі кафедри авіаційної англійської мови стали учасниками семінару організованого представниками видавництва Pearson (Пірсон) в Києві, який відбувся на базі Київського національного торговельно-економічного  університету. Подробиці та фото ТУТ.

*

Кафедра авіаційної англійської мови є офіційним центром з підготовки до міжнародних Кембриджських екзаменів з англійської мови (Cambridge Assessment English Athorised Preparation Centre). (Подробиці тут).

*

У рамках проекту Британської Ради «Англійська мова для університетів» 7-9 грудня в м. Київ був проведений симпозіум та тренінг для керівників кафедр, в якому взяла участь завідувач кафедри авіаційної англійської мови Наталія Валентинівна Пазюра. Подробиці тут.

23  листопада на базі кафедри авіаційної англійської мови пройшла Секція “ПРОФЕСІЙНО-ОРІЄНТОВАНА АНГЛІЙСЬКА МОВА В НАУЦІ ТА ТЕХНІЦІ” Всеукраїнської конференції “Проблеми навігації та управління рухом”.  Подробиці тут.

30 жовтня 2017 року на кафедрі авіаційної англійської мови відбувся попередній захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі  спеціальності 13.00.04 Педагогіка та методика вищої освіти. Подробиці та фотозвіт ТУТ.

Представники колективу кафедри авіаційної англійської мови навчально-наукового інституту аеронавігації Бистрова Богдана Василівна, Іщенко Лариса Йосипівна, Король Лілія Павлівна та Фурсенко Тетяна взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «ОСВІТА І ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ» яка відбулася 26 – 27 жовтня 2017 р. в Мукачівському державному університеті. Подробиці та фотозвіт ТУТ.

Завідувач кафедри авіаційної англійської мови навчально-наукового інституту аеронавігації доктор педагогічних наук, професор Наталія Валентинівна Пазюра була запрошена для участі у VII польсько-українському, українсько-польському науковому форумі “Освіта для майбутнього”, який пройшов 19-21 вересня 2017 р. на базі Університету імені Казимира Великого в місті Бидгощ (Республіка Польща). Подробиці та фотозвіт ТУТ.

АРХІВ НОВИН 2017

АРХІВ НОВИН 2016

Перейти до панелі інструментів