Home » Новини » Міжнародна науково-практична конференція «ОСВІТА І ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

Міжнародна науково-практична конференція «ОСВІТА І ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

Представники колективу кафедри авіаційної англійської мови навчально-наукового інституту аеронавігації Бистрова Богдана Василівна, Іщенко Лариса Йосипівна, Король Лілія Павлівна та Фурсенко Тетяна взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «ОСВІТА І ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ» яка відбулася 26 – 27 жовтня 2017 р. в Мукачівському державному університеті.

Під час роботи конференції, що була присвячена актуальним питанням та перспективам освіти, орієнтованої на підвищення конкурентоспроможності українських фахівців на ринку праці через призму зарубіжного досвіду, кожен з науковців та педагогів України, Польщі, Угорщини та Словаччини представив результати своїх наукових досліджень. Учасники обмінялися безцінним досвідом і встановили контакт для подальшої плідної співпраці між закладами, що долучилися до конференції.

Представники колективу кафедри авіаційної англійської мови дякують Мукачівському державному університету за гостинність та чудово організований захід!

20171030112216 20171030112951