Home » Студенту

Студенту

 

 

Інформація про вступний екзамен в магістратуру з англійської мови

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Інститут доуніверситетської підготовки (ІДП) проводить освітню діяльність, пов’язану з підготовкою до вступу до вищих навчальних закладів (ВНЗ) України для учнів 9–11 класів та зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) на  підготовчих курсах (ПК)  з дисциплін: українська мова та література, математика, історія України, англійська мова, географія, фізика, хімія, біологія, основи журналістики, рисунок та композиція.
Форми навчання : вечірня, щосуботня, заочна (в дні шкільних канікул) . Роботу ПК організовано в
м. Києві та регіонах України.
Терміни навчання : 8 місяців (з 01.10. по 30.06.),
4 місяці (з 01.02. по 30.06.).
Навчання платне.
Ліцензія МОН України серія АЕ № 636803 від 19.06.2015 р.
Переваги навчання :
Ø    якісна підготовка до ЗНО
Ø    високі результати сертифікатів ЗНО
Ø    фахове викладання дисциплін
Ø    наявність навчально-методичного забезпечення
Ø    рейтингова система оцінювання навчальних досягнень
Ø    поглиблене вивчення дисциплін
Ø    адаптація до навчання у ВНЗ
Ø    різноманітні форми навчання
Ø    додаткові бали до рейтингу вступника
Ø    висока результативність вступу до ВНЗ
Ø    гнучка система зарахування до НАУ
Ø    професійна орієнтація
Ø    допрофесійна підготовка
Ø    профільне навчання
Ø    викладання спецкурсів
Заняття на ПК проводяться відповідно до чинних нормативних документів, робочих навчальних програм, адаптованих відповідно до вимог Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, ЗНО Українського центру оцінювання якості освіти та затверджених кафедрою базових і спеціальних дисциплін ІДП НАУ. Навчальний процес забезпечується педагогічними і науково-педагогічними працівниками кафедри базових і спеціальних дисциплін, а також висококваліфікованими фахівцями провідних кафедр НАУ.
Слухачам пропонуються: екскурсії до Державного музею авіації, навчального ангару, музею історії університету, кафедр та лабораторій НАУ, участь у міжнародній конференції студентів та молодих учених «Політ», презентації НАУ на базі ЗНЗ, Дні відкритих дверей, пробне ЗНО, консультації тощо.
Слухачам, які успішно закінчили підготовчі курси ІДП і вступатимуть до НАУ на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності, до загального рейтингу додається до 10   балів .
Якщо є бажання отримати якісну підготовку до ЗНО і стати студентом престижного ВНЗ, звертайтеся за адресою: 03058, м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1, корпус 8, кім. 610; тел.: 406–74–04, 406–72–09, 406–73–11, 406–74–15, тел./факс: 497–52–84.
E – mail :  idp@nau.edu.ua ,  idp2@nau.edu.ua ;
Web -сторінка:  www.idp.nau.edu.ua


 

Перейти до панелі інструментів