Home » Форум

Форум

[Sticky] Передмова  

  RSS

Lily_Korol
Member Admin
Joined: 8 років ago
Posts: 11
23.04.2019 19:25  

Шановні читачі та учасники конференції!

Цією передмовою до матеріалів Всеукраїнської науково-практичної Інтернет конференції з міжнародною участю «Вища школа: удосконалення якості підготовки фахівців» її організатори прагнуть привітати і висловити свою вдячність всім учасникам та окреслити подальші плани. Ця конференція є третьою Інтернет конференцією, що проводиться факультетом аеронавігації, електроніки та телекомунікації Національного авіаційного університету. До участі запрошені українські та зарубіжні аспіранти, науковці, які небайдужі до проблеми підготовки висококваліфікованого професіонала. Звертаємося зі словами вдячності до усіх учасників конференції.

Робота конференції запланована за низкою напрямів, зокрема: виявленню особливостей розвитку освітніх систем в умовах глобалізаційних та інтеграційних змін; дослідженню інноваційних технологій навчання іноземної мови студентів технічних університетів; аналізу актуальних питань мовної та іншомовної підготовки в умовах оновлення освітніх стандартів;  обґрунтуванню теоретико-методичних засад підготовки та перепідготовки фахівців у закладах вищої освіти.

Сподіваємося, що завдяки практичної спрямованості конференції її учасники матимуть змогу отримати практичні поради і матеріали для безпосередньої реалізації конструктивних ідей вдосконалення процесу підготовки фахівців, через якісні зміни в організації, методичне забезпечення, змістове наповнення навчально-виховного процесу.

Після завершення конференції запрошуємо продовжити наукові дискусії на сторінках наукового журналу Вісник Національного авіаційного університету (Proceedings of the National Aviation University).

Оргкомітет конференції


Quote
Share:
Перейти до панелі інструментів
  
Working

Please Login or Register