Home » Конференції » «ПРОБЛЕМИ НАВІГАЦІЇ І УПРАВЛІННЯ РУХОМ» листопад 2012

«ПРОБЛЕМИ НАВІГАЦІЇ І УПРАВЛІННЯ РУХОМ» листопад 2012

В рамках проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів «ПРОБЛЕМИ НАВІГАЦІЇ І УПРАВЛІННЯ РУХОМ» 18-20 листопада 2013 року на базі кафедри авіаційної англійської мови інституту аеронавігації була проведена англомовна секція «Професійно орієнтована англійська мова». Участь у засіданні взяли: Олена Петрівна Петращук – завідувач кафедри авіаційної англійської мови Інституту аеронавігації, голова секції, Лілія Павлівна Король – викладач кафедри ААМ ІАН, секретар секції, професорсько-викладацький склад та аспіранти кафедри ААМ, а також студенти 1-3 курсів різних напрямків навчання Інституту аеронавігації. З доповідями та презентаціями виступило біля 9 учасників. Під час круглого столу у формі живого спілкування обговорювалися питання мовної підготовки авіаційного персоналу, міжнародні стандарти авіаційної англійської мови, а також їхній вплив на безпеку польотів. Так, були представлені доповіді, що розглянули проблему використання інтернет ресурсів на парах авіаційної англійської мови, найефективніші шляхи запиту та передачі інформації під час радіообміну, важливість стандартизації літер ІКАО алфавіту та вплив вимови учасників процесу комунікації на коректне розуміння інформації. Всі доповіді були підготовлені під науковим керівництвом викладачами кафедри авіаційної англійської мови. Серед учасників було обрано дві найцікавіші доповіді, а саме доповіді Пересипкіної Ганни та Сушинської Ганни, студенток групи 303 ІАН. Кафедра авіаційної англійської мови поздоровляє переможців та дякує за участь всіх учасників!