Home » Про нас » Васюкович Оксана Миколаївна

Васюкович Оксана Миколаївна

IMG_6632

доцент, кандидат педагогічних наук, закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, факультет «Іноземна філологія» за спеціальністю « Мова та література ( англійська )» та здобула кваліфікацію викладача англійської мови; вчителя української мови та зарубіжної літератури; перекладача . Успішно захистила магістерську роботу на тему : «Запозичення у сучасній англійській мові та їх структурно-семантичні характеристики».  

У 2014 році взяла участь у науково- професійній конференції « Педагогіка 21-го століття» у м. Будапешт. Має сертифікат учасника.

У 2015 році відвідала Всеукраїнську літню школу з академічного письма англійською мовою для лінгвістів у м. Києві, Київський національний лінгвістичний університет. Має сертифікат підвищення кваліфікації.

У 2016 році отримала «Перший Кембриджський сертифікат» First Certificate in English ( Council of Europe Level B2) у м. Києві, центр Grade (Центр Міжнародних Екзаменів).

В 2018 році захистила дисертаційне дослідження та здобула науковий ступін кандидиата педагогічних наук. Дисертаційне дослідження розглядає питання професійної готовності майбутніх авіадиспетчерів до ведення радіообміну у нестандартних ситуаціях.

Сфера педагогічної діяльності охоплює такі дисципліни: «Іноземна мова», «Іноземна мова за професійним спрямуванням», « Професійна англійська мова».
Сфера наукових інтересів: теорія та методика професійної освіти, проблема людського фактору в авіації, педагогічна психологія.

Доручення кафедри: технічний секретар НДР кафедри. Тема науково-дослідної роботи : «Тенденції розвитку професійної підготовки фахівців авіаційної галузі відповідно до норм і стандартів міжнародних організацій».

Автор 12 публікацій серед яких наукові статті та тези доповідей.

e-mail:sunny14@yandex.ru

Педагогічний стаж нараховує 7 років.

Дивитись публікації

Перейти до панелі інструментів