Home » Новини » Школа підвищення кваліфікації викладачів, Частина 2

Школа підвищення кваліфікації викладачів, Частина 2

З 1 по 6 липня старший викладач кафедри авіаційної англійської мови НН ІАЕТ Король Лілія Павлівна взяла участь у Школі підвищення кваліфікації викладачів, Частина 2 в рамках проекту Англійська мова для університетів від Британської ради та отримала відповідний сертифікат. Тренінг був організований для викладачів англійської мови з метою покращення якості викладання англійської мови для спеціальних цілей (ESP) у  ВНЗ України, тому учасники дізналися багато цінної інформації про викладання ESP в контексті міжнародних стандартів, а саме про практичні підходи до викладання грамматики, лексики, функціональних мовних конструкцій, а також про методи покращення вмінь читання, аудіювання, говоріння та письма у студентів. Результати тренінгу будуть обговорені на засіданні кафедри ААМ для їх подальшої імплементації.

Перейти до панелі інструментів