Home » Новини » Міжнародна науково-практична конференція «ОСВІТА І ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

Міжнародна науково-практична конференція «ОСВІТА І ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ»

Представники колективу кафедри авіаційної англійської мови навчально-наукового інституту аеронавігації Бистрова Богдана Василівна, Іщенко Лариса Йосипівна, Король Лілія Павлівна та Фурсенко Тетяна взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «ОСВІТА І ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ» яка відбулася 26 – 27 жовтня 2017 р. в Мукачівському державному університеті.

Під час роботи конференції, що була присвячена актуальним питанням та перспективам освіти, орієнтованої на підвищення конкурентоспроможності українських фахівців на ринку праці через призму зарубіжного досвіду, кожен з науковців та педагогів України, Польщі, Угорщини та Словаччини представив результати своїх наукових досліджень. Учасники обмінялися безцінним досвідом і встановили контакт для подальшої плідної співпраці між закладами, що долучилися до конференції.

Представники колективу кафедри авіаційної англійської мови дякують Мукачівському державному університету за гостинність та чудово організований захід!

20171030112216 20171030112951

Перейти до панелі інструментів