Home » Новини » Архів новин 2014-2015 » Архів новин 2015-2016

Архів новин 2015-2016

Група 108, березень 2016, Speaking club,  topic “New Technologies” з Шацькою О.П.

Дивитись фотозвіт тут

Увага! До відома учасників третьої Міжвузівської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми формування англомовної компетенції для спеціальних цілей: компетентнісна парадигма», у відкритому доступі публікується електронна збірка тез доповідей. Подивитися та скачати збірку можна тут.

Фотозвіт засідання секції “Авіаційна англійська мова та безпека польотів” Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» 2016 дивитися тут

30 березня 2016 року на базі кафедри відбулася третя Міжвузівська науково-практична конференція «Актуальні проблеми формування англомовної компетенції для спеціальних цілей: компетентнісна парадигма»
Подробиці можна побачити тут.

15 березня 2016 року кафедра авіаційної англійської мови провела 3 тур олімпіади з англійської мови, в якій брали участь студенти усіх курсів та спеціальностей НН ІАН. Призові місця зайняли:

І місце – Тер Маркарян Баграм (316 група)
ІІ місце – Кучменко Вадим (116 група)
ІІІ місце –  Халецький Ярослав та Могила Андрій (315 група)

Вітаємо переможців!

20160315_134926

В рамках проведення Всеукраїнської науково-технічної конференції «Проблеми навігації та управління рухом»  23 листопада 2015 року на базі кафедри авіаційної англійської мови інституту аеронавігації була проведена англомовна секція «Професійно орієнтована авіаційна англійська мова та безпека польоту». Подробиці тут.

2 листопада 2015 на базі кафедри сумісно з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН Ук­раїни відбувся науково-практичний семінар, присвячений актуальним проблемам компаративної педагогіки та імплементації результатів компаративних досліджень в професійній підготовці авіаційного персоналу. Окрім професорсько-викладацького складу кафедри в семінарі взяли участь працівники Відділу зарубіжної педагогічної освіти і освіти дорослих Дяченко Людмила Миколаївна та Марусинець Маріанна Михайлівна. Також на семінарі було представлене фахове видання ПОРІВНЯЛЬНА ПРОФЕСІЙНА ПЕДАГОГІКА.

Влітку викладачі нашої кафедри проф. Петращук О.П., Король Л.П., Скіпальска О.М. відвідали Всеукраїнську літню школу Української асоціації когнітивної лінгвістики і поетики ENGLISH RESEARCH WRITING IN LINGUISTICS та отримали сертифікати підвищення кваліфікації.

20150701_154909

25-26 червня 2015 р. проф. О. Петращук взяла участь у конференції міжнародної асоціації авіаційної англійської мови (ICAEA), яка проводилась у Варшавському університеті Польщі. На цій конференції проф. О. Петращук виступила з доповіддю з проблеми підготовки викладачів авіаційної англійської мови на тему «Rationale for Aviation English Instructors Training Course».

АРХІВ НОВИН 2015

Перейти до панелі інструментів