Home » Новини » Архів новин 2014-2015

Архів новин 2014-2015

8 квітня 2015 відбулося засідання секції “Авіаційна англійська мова та безпека польоту” в рамках Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів “Політ 2015”. Кафедра авіаційної англійьскої мови дякує всіх студентів-учасників за цікаві доповіді та поздоровляє переможців! Натхнення та подальших успіхів у навчанні! Подробиці дивитись тут.

І місце

Баборига Андрій (103 група)

ІІ місце

Голубова Анастасія (114 група)

Лященко Катерина (115 група)

ІІІ

Шупік Мирослава (116 група)

Сушко Олександра (103 група)

congrats

Кафедра авіаційної англійської мови вітає переможців Олімпіади з англійської мови, що пройшла в ІІІ тури в березні 2015 року!

1 місце
Роман Комина (404 група)

2 місце

Баграм Тер-Маркарян (216 група)
Ngnyen Xuan Le Cuong (216 група)

3 місце
Анастасія Коновалова (215 група)
Євгенія Лук’яненко  (215 група)

original

Запрошуємо всіх бажаючих в рамках Дня Відкритих дверей НАУ, який відбудеться 4 квітня 2015 року об 11.00 в актовій залі 1-го корпусу НАУ,  зустрітися із керівним складом Інституту аеронавігації.  Всі бажаючі матимуть можливість ознайомитись з усіма напрямами підготовки висококваліфікованих фахівців на випускових кафедрах інституту: аеронавігація, радіотехніка, телекомунікації, мікро- та наноелектроніка, електронні пристрої та системи, системна інженерія та авіоніка, а також зможуть дізнатися про особливості вступної кампанії 2015 року.
Зустріч із керівним складом ІАН відбудеться о 12.00 за адресою:
м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корп. 11, аудиторія 316.

За довідками можете звертатись за телефоном: (044)-406-71-25

Кафедра авіаційної англійської мови запрошує відвідати засідання секції МНПК молодих ученик і студентів “Політ 2015”, що відбудеться 8 квітня 2015 року об 11:40 в ауд. 11.313. Программа секції тут.

З 9 лютого 2015 року кафедру авіаційної англійської мови очолює доктор педагогічних наук, професор Пазюра Наталія Валентинівна


До уваги студентів 2 курсу

Шановні студенти!

Навчальним планом університету не передбачено вивчення англійської мови на другому і третьому курсах. Проте на 4 курсі заняття відновлюються та очікується, що студенти зі ступенем бакалавра здатні продемонструвати володіння англійською мовою на рівні В2 (за шкалою Ради Європи). Рівень В2 означає наявність умінь володіти розмовною мовою в різних ситуаціях (від побутових до професійних) та спілкуватися з носієм мови; також умінь висловлюватися з широкого кола питань та умінь читати неадаптовану літературу англійською мовою, в тому числі професійну. Саме для цього рівня розроблено вимоги та програму навчання на четвертому курсі.
Більше інформації на сайті про шкалу Ради Європи:

http://ru.wikipedia.org/wiki/Общеевропейские_компетенции_владения_иностранным_языком

Нагадаємо, що в умовах сучасного життя та конкурентної спроможності на ринку, володіння англійською мовою на рівні В2 є міжнародною вимогою та загальноприйнятою практикою для інженерів авіаційної та інших галузей.
Відсутність занять з англійської мови за розкладом на 2-3 курсах навчання не виключає вашої особистої відповідальності за результат іспиту і вашу належну англомовну підготовку кваліфікованого інженера.

У зв’язку з ситуацією, що склалася, кафедра ААМ пропонує поза аудиторні заняття з англійської мови метою допомогти студентам утримувати і поліпшувати рівень володіння англійською мовою. Заняття проводяться 2 рази на тиждень в групах до 12 осіб, вартість заняття – 250 грн. на місяць. Рекомендується записуватись на курси своєю повною навчальною групою.

Запис на курси та додаткова інформація в кімнаті 413, корпус 11. Тел. 497- 41-15.

Курси проводяться в приміщеннях кафедри англійської мови у зручний для студентів час.

Перейти до панелі інструментів