Home » Конференції » Всеукраїнська науково-технічна конференція «Проблеми навігації та управління рухом» 2015

Всеукраїнська науково-технічна конференція «Проблеми навігації та управління рухом» 2015

В рамках проведення Всеукраїнської науково-технічної конференції «Проблеми навігації та управління рухом»  23 листопада 2015року на базі кафедри авіаційної англійської мови інституту аеронавігації була проведена англомовна секція «Професійно орієнтована авіаційна англійська мова та безпека польоту».

Участь у засіданні взяли: Наталія Валентинівна Пазюра – завідувач кафедри авіаційної англійської мови НН Інституту аеронавігації, голова секції, Лілія Павлівна Король – викладач кафедри ААМ НН ІАН, секретар секції, професорсько-викладацький склад та аспіранти кафедри ААМ, а також студенти 1-4 курсів різних напрямків навчання НН Інституту аеронавігації.

З доповідями та презентаціями виступило 13 учасників. Під час засідання секції у формі живого спілкування обговорювалися питання належної мовної підготовки авіаційного персоналу, міжнародні стандарти авіаційної англійської мови, а також їхній вплив на безпеку польотів. Так, були представлені доповіді, що розглянули проблематику впливу національної, професіональної та організаційних культур на радіообмін, особливості професійного навчання в авіаційній галузі, помилки під час радіообміну, пов’язані з особистісними передбаченнями, особливості радіообміну в надзвичайних ситуаціях тощо. На додачу було повідомлено про людський фактор в різних системах та сферах авіації. Всі доповіді були підготовлені під науковим керівництвом викладачів кафедри авіаційної англійської мови. Серед учасників присутніми було обрано три найцікавіші доповіді шляхом анонімного оцінювання, а саме доповіді Гуща Єлизавети та Чепорнюка Гліба, Могили Андрія, Олійника Валентина та Онопко Тетяни.

Перейти до панелі інструментів