Home » Головна » Центр з підготовки до міжнародних Кембриджських екзаменів з англійської мови

Центр з підготовки до міжнародних Кембриджських екзаменів з англійської мови

Кафедра авіаційної англійської мови є офіційним центром з підготовки до міжнародних Кембриджських екзаменів з англійської мови (Cambridge Assessment English Athorised Preparation Centre). Досягнута домовленість про співпрацю з Платиновим екзаменаційним центром Оксфорд Клас (UA009) м. Київ від 19 грудня 2017 року. Згідно з умовами співпраці кафедра авіаційної англійської мови була зареєстрована в базі Cambridge English як офіційний центр підготовки, одержує повну інформаційну підтримку (Cambridge English Starter Pack), та отримала право проводити іспити на території Національного авіаційного університету із залученням екзаменаторів Міжнародного центру.

Cambridge Assessment English – це група загальновизнаних іспитів з англійської мови, що проводяться Кембриджським університетом. Сертифікати визнаються більше ніж 20 тис. різних закладів в понад 135 країнах світу і є безстроковими.

Оскільки, Указом Президента від 16 листопада 2015 року №641/2015, 2016 рік було оголошено «роком англійської мови в Україні» це призвело до ряду змін в інших законодавчих актах щодо кваліфікаційних вимог та професійної перепідготовки викладачів, службовців та кандидатів на отримання вчених звань. Так відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 року № 656 та Наказом Міністерство освіти і науки України від 14 січня 2016 року затверджено Порядок присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам. Серед основних критеріїв оцінки науково-педагогічної або наукової діяльності здобувачів вчених звань є наявність сертифікату відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з англійської мови. Відповідним екзаменом в міжнародній системі CEFR є FCE (Cambridge English First).

Для студентів та випускників вузів, які планують продовжити навчання закордоном, складання Кембриджських іспитів (KET, PET, FCE, CAE, CPE) та отримання відповідних сертифікатів є також обов’язковою вимогою, а для тих, хто прагне отримати роботу в міжнародних компаніях  як в Україні так і за її межами – отримання такого сертифікату може стати значною перевагою серед інших кандидатів.

Наразі на базі кафедри авіаційної англійської мови можливо пройти курс підготовки до міжнародних Кембриджських екзаменів з англійської мови та (або) скласти міжнародний екзамен, який підтвердить ваш рівень володіння англійською мовою від А2 до С2 згідно загальноєвропейської шкали.

За більш детальною інформацією щодо міжнародних Кембриджських екзаменів звертайтесь за телефоном 497-41-15.

IMG_9444

Перейти до панелі інструментів