Home » АВІА 2017

АВІА 2017

19 квітня 2017 року на базі кафедри авіаційної англійської мови було проведено засідання секції № 8

“Англійська мова в науці та техніці: виклики сучасності” ХIII Міжнародної науково-технічної конференції «АВІА-2017». Усього взяло участь 14 учасників з доповідями (8 за НАУ, 2 з КЛА НАУ, 1 з Юнченського університету, 1 з Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, 1 з ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”, 1 з Національного університету кораблебудування).

Мета: Проаналізувати роль англійської мови в розвитку сучасної науки та техніки, а саме під час фахової підготовки спеціалістів технічного (авіаційного) профілю, дослідити міжнародний досвід у підготовці таких фахівців.

Рішення: Ухвалили взяти до відома доповіді учасників засідання секції.

 

Пропозиції та рекомендації: Рекомендувати проведення подальших досліджень інноваційних педагогічних технологій викладання іноземної мови технічного спрямування, вивчення прогресивних ідей зарубіжного досвіду в підготовці фахівців технічного профілю (авіаційної галузі) для творчого використання кращих здобутків з метою удосконалення системи підготовки таких фахівців в Україні.

Перейти до панелі інструментів