Home » Новини

Новини

30 жовтня 2017 року на кафедрі авіаційної англійської мови відбувся попередній захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі  спеціальності 13.00.04 Педагогіка та методика вищої освіти. Подробиці та фотозвіт ТУТ.

Представники колективу кафедри авіаційної англійської мови навчально-наукового інституту аеронавігації Бистрова Богдана Василівна, Іщенко Лариса Йосипівна, Король Лілія Павлівна та Фурсенко Тетяна взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «ОСВІТА І ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ» яка відбулася 26 – 27 жовтня 2017 р. в Мукачівському державному університеті. Подробиці та фотозвіт ТУТ.

Завідувач кафедри авіаційної англійської мови навчально-наукового інституту аеронавігації доктор педагогічних наук, професор Наталія Валентинівна Пазюра була запрошена для участі у VII польсько-українському, українсько-польському науковому форумі “Освіта для майбутнього”, який пройшов 19-21 вересня 2017 р. на базі Університету імені Казимира Великого в місті Бидгощ (Республіка Польща). Подробиці та фотозвіт ТУТ.

АРХІВ НОВИН 2017

АРХІВ НОВИН 2016