Home » Новини

Новини

12 лютого викладачі кафедри авіаційної англійської мови стали учасниками семінару організованого представниками видавництва Pearson (Пірсон) в Києві, який відбувся на базі Київського національного торговельно-економічного  університету. Подробиці та фото ТУТ.

*

Кафедра авіаційної англійської мови є офіційним центром з підготовки до міжнародних Кембриджських екзаменів з англійської мови (Cambridge Assessment English Athorised Preparation Centre). (Подробиці тут).

*

У рамках проекту Британської Ради «Англійська мова для університетів» 7-9 грудня в м. Київ був проведений симпозіум та тренінг для керівників кафедр, в кому взяла участь завідувач кафедри авіаційної англійської мови Наталія Валентинівна Пазюра. Подробиці тут.

23  листопада на базі кафедри авіаційної англійської мови пройшла Секція “ПРОФЕСІЙНО-ОРІЄНТОВАНА АНГЛІЙСЬКА МОВА В НАУЦІ ТА ТЕХНІЦІ” Всеукраїнської конференції “Проблеми навігації та управління рухом”.  Подробиці тут.

30 жовтня 2017 року на кафедрі авіаційної англійської мови відбувся попередній захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі  спеціальності 13.00.04 Педагогіка та методика вищої освіти. Подробиці та фотозвіт ТУТ.

Представники колективу кафедри авіаційної англійської мови навчально-наукового інституту аеронавігації Бистрова Богдана Василівна, Іщенко Лариса Йосипівна, Король Лілія Павлівна та Фурсенко Тетяна взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «ОСВІТА І ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ» яка відбулася 26 – 27 жовтня 2017 р. в Мукачівському державному університеті. Подробиці та фотозвіт ТУТ.

Завідувач кафедри авіаційної англійської мови навчально-наукового інституту аеронавігації доктор педагогічних наук, професор Наталія Валентинівна Пазюра була запрошена для участі у VII польсько-українському, українсько-польському науковому форумі “Освіта для майбутнього”, який пройшов 19-21 вересня 2017 р. на базі Університету імені Казимира Великого в місті Бидгощ (Республіка Польща). Подробиці та фотозвіт ТУТ.

АРХІВ НОВИН 2017

АРХІВ НОВИН 2016