Home » Про нас » Зелінська Наталія Сергіївна

Зелінська Наталія Сергіївна

Зелінська Наталія Сергіївна – викладач. Закінчила Київський державний лінгвістичний університет за спеціальністю  «Мова та література (англійська мова)» та здобула кваліфікацію філолога, викладача англійської мови та літератури. Стаж викладацької діяльності 17 років (з них 7 років у Національному авіаційному університеті). У минулому займала посаду викладача кафедри іноземних мов (перейменованої у 2006 році на кафедру сучасних європейських мов) Національного університету державної податкової служби України (7 років); викладача кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики ГМІ НАУ (6 років); з 2012 року – викладач кафедри авіаційної англійської мови. Результатом наукової діяльності викладача за час роботи на кафедрі авіаційної англійської мови є участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Проблеми навігації і управління рухом», листопад 2012 року – доповідь за темою „Професійний профіль викладача авіаційної англійської мови”. Була нагороджена грамотою директора Інституту аеронавігації за найкращу доповідь на секції  „Професійно-орієнтована авіаційна англійська мова”. Брала участь у роботі XI Міжнародної науково-технічної конференції «АВІА-2013» травень 2013 р. (тези за темою «International significance of ICAO alphabet for flight safety»). За час роботи у Національному авіаційному університеті викладач разом зі студентами відвідувала різноманітні виставки, музеї та театри міста Києва. Сфера педагогічної діяльності протягом останніх років охоплює викладання таких предметів як: «Іноземна мова за професійним спрямуванням», «Ділова англійська мова», «Іноземна мова»  та «Авіаційна англійська мова».

З 19 по 30 серпня 2019 року проходила інтенсивний курс англійської мови у коледжі Мейфлауер міста Плімут, Великобританія, та отримала відповідний сертифікат – викладач авіаційної англійської мови (Teachers of Aviation English). 

Сфера наукових інтересів: психолінгвістика, авіаційна англійська мова.

Захоплення: психологія, соціоніка, мистецтво

Доручення на кафедрі: Відповідальна за СМЯ кафедри, технічний секретар підготовки публікацій у Вісник НАУ, рубрика “Професійна освіта”.

e-mail: zelinska@gmail.com

Викладає дисципліни: Іноземна мова, Іноземна мова за професійним спрямуванням, Професійна англійська мова

Список праць.

Перейти до панелі інструментів