Home » Новини

Новини

 

В липні 2018  викладачі кафедри авіаційної англійської мови НН ІАЕТ Зелінська Наталія Сергіївна, Король Лілія Павлівна та Немлій Людмила Сергіївна взяли участь у Школі підвищення кваліфікації викладачів, Частина 2 в рамках проекту Англійська мова для університетів від Британської ради та отримали відповідний сертифікат. Подробиці за посиланням.

*

4 липня 2018 року старші викладачі кафедри авіаційної англійської мови Бистрова Богдана Василівна та Васюкович Оксана Миколаївна успішно захистили дисертаційні дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Подробиці за посиланням.

*

22.06.2018 в 11.313 ауд. на базі кафедри авіаційної англійської мови відбувся семінар “Інноваційні педагогічні технології навчання англійської мови для спеціальних цілей у вищих навчальних закладах”. Подробиці за посиланням.

*

В понеділок 18.06.2018 в 15.00 відбудеться засідання кафедри авіаційної англійської мови по розгляду кандидатур на ваканті посади професора, доцента та викладача кафедри.

*

16 травня 2018 р.  на базі кафедри авіаційної англійської мови було проведено пробне тестування на одержання Сертифікату Cambridge English. Подробиці ТУТ.

*

Міжнародну наукову Інтернет конференцію ВИЩА ОСВІТА:  УДОСКОНАЛЕННЯ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ завершено, йде підготовка  матерілаів до друку. Кафедра авіаційної англійської мови щиро дякує всім за участь!

*

4 квітня на базі кафедри відбулося засідання секції “Англійська мова в авіації”  ХVІІI Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”. ПОДРОБИЦІ ТУТ.

*

Кафедра авіаційної англійської мови запрошує до участі в Міжнародній Інтернет-конференції! Подробиці ТУТ.

*

З 19 по 24 лютого старший викладач кафедри авіаційної англійської мови НН ІАЕТ Король Лілія Павлівна взяла участь у Школі підвищення кваліфікації викладачів в рамках проекту Англійська мова для університетів від Британської ради та отримала відповідний сертифікат. Подробиці за посиланням.

*

12 лютого викладачі кафедри авіаційної англійської мови стали учасниками семінару організованого представниками видавництва Pearson (Пірсон) в Києві, який відбувся на базі Київського національного торговельно-економічного  університету. Подробиці та фото ТУТ.

*

Кафедра авіаційної англійської мови є офіційним центром з підготовки до міжнародних Кембриджських екзаменів з англійської мови (Cambridge Assessment English Athorised Preparation Centre). (Подробиці тут).

*

У рамках проекту Британської Ради «Англійська мова для університетів» 7-9 грудня в м. Київ був проведений симпозіум та тренінг для керівників кафедр, в якому взяла участь завідувач кафедри авіаційної англійської мови Наталія Валентинівна Пазюра. Подробиці тут.

23  листопада на базі кафедри авіаційної англійської мови пройшла Секція “ПРОФЕСІЙНО-ОРІЄНТОВАНА АНГЛІЙСЬКА МОВА В НАУЦІ ТА ТЕХНІЦІ” Всеукраїнської конференції “Проблеми навігації та управління рухом”.  Подробиці тут.

30 жовтня 2017 року на кафедрі авіаційної англійської мови відбувся попередній захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі  спеціальності 13.00.04 Педагогіка та методика вищої освіти. Подробиці та фотозвіт ТУТ.

Представники колективу кафедри авіаційної англійської мови навчально-наукового інституту аеронавігації Бистрова Богдана Василівна, Іщенко Лариса Йосипівна, Король Лілія Павлівна та Фурсенко Тетяна взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «ОСВІТА І ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ» яка відбулася 26 – 27 жовтня 2017 р. в Мукачівському державному університеті. Подробиці та фотозвіт ТУТ.

Завідувач кафедри авіаційної англійської мови навчально-наукового інституту аеронавігації доктор педагогічних наук, професор Наталія Валентинівна Пазюра була запрошена для участі у VII польсько-українському, українсько-польському науковому форумі “Освіта для майбутнього”, який пройшов 19-21 вересня 2017 р. на базі Університету імені Казимира Великого в місті Бидгощ (Республіка Польща). Подробиці та фотозвіт ТУТ.

АРХІВ НОВИН 2017

АРХІВ НОВИН 2016

Перейти до панелі інструментів